čtvrtek 26. listopadu 2015

RECENZE│Pečující barva na rty Luxe

Čauko kočky! 
Jak se máte? Já poslední dny vůbec nic nestíhám, a když říkám nic, tak nic. To je taky důvod, proč jsem se s článkem trochu opozdila, ale doufám, že to nevadí. Dneska bych vám ráda představila "rtěnku", kterou jsem si pořídila celkem dávno. 

Přesněji jde o pečující barvu na rty od Luxe, kterou seženete v Avonu za celkem vysokou cenu 239 Kč, velmi často ale bývá v akci. Já ji mám v odstínu runway plum, který už ale zřejmě v nabídce nemají. Je to taková světlejší vínová barvička, která obsahuje trochu shimmeru. Co se týče konzistence je krásně krémová a nanášení na rty je opravdu jedna báseň. Tahle tzv. pečující barva by měla rty hydratovat a mít také SPF 15. Co se týče hydratace, nejsem si úplně jistá. Chvíli po nanesení máte na rtech opravdu příjemný a celkem hydratovaný pocit, ale přijde mi, že jakmile začne rtěnka na rtech zasychat, tak opravdu nepříjemně táhne. S výdrží je to také celkem nahnuté. Vydrží s vámi 2 - 3 hodinky a pokud pijete nebo jíte je okamžitě dole. I když má své zápory mám ji celkem ráda, ale nosím ji opravdu jen když někam jdu na pár hodin, protože ve škole, kdy pořád něco piju nebo jím je to vážně katastrofa. 

Málem bych zapomněla - to balení, je prostě boží! 

Vlastníte nějakou rtěnku z Avonu? Jaká je vaše nejoblíbenější rtěnka? 

17 komentářů:

 1. Odstín i obal vypadá perfektně. Tvůj pocit jakoby při schnutí rtěnky u pár rtěnek poznám a taky mi není příjemný. Já jsem si velmi oblíbila rtěnky od Oriflamu a taky ráda používám máslíčka od Astoru o kterém jsem psala na blogu. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Oriflamu jsem zatím skoro nic neměla, tak snad brzy něco vyzkouším a Lip buttery o kterých jsi psala jsou super! :)

   Vymazat
 2. Tuhle rtěnku mám, akorát v jiném odstínu a přijde mi skvěle, protože se nerozpijí na rtech a neleze mi do vrásek. Ani žádné stahování se nedostavuje, je dost možné, žě to bude jenom tím odstínem. Ua Avonu mám zkušenost, že se každý odstín chová jinak
  Double Infinity by Ella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No je to dost možné, protože u ostatních rtěnek od Avonu se mi tohle neděje :/

   Vymazat
 3. Poslední dobou hrozně ujíždím na zlaté barva, takže všechno, co vlastní tuhle barvu si hned zamiluji :) Ale věřím, že bych si nezamilovala pouze obal, ale i barvu rtěnky :)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětVymazat
 4. Obal vypadá vážně nádherně! :) ..ale jelikož já pořád něco jím, nebo piju, tak by tahle rtěnka nebyla nic pro mě ;)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně no, to by člověk musel neustále kontrolovat a přemalovávat :( :D

   Vymazat
 5. Obal vypadá luxusně.. :-) A barvička je nádherná.. krásná právě na podzim. A máš moc pěkné nehtíky :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Rtěnka vypadá parádně a máš úžasný nehty!!:)))
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 7. Odstín je úžasný a moc se mi líbí i to balení :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 8. Jeee, barvička rtěnky je naprosto dokonalá!!

  November Favourites

  OdpovědětVymazat
 9. tieto rúže maju krásny obal :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by DanyČuks